Výlet do ZOO
Závěr školního roku patří samozřejmě také školním výletům. My jsme se společně se třídou 2.B vydali do olomoucké ZOO. Čekala nás jízda vlakem a pak místní hromadnou dopravou na Svatý kopeček, kde známá zoologická zahrada sídlí. A pak už jsme se procházeli mezi pavilony různých druhů zvířat všech barev a velikosti. Nejvíce se nám líbilo závěrečné krmení žiraf a surikat. Tento "kontaktní program" jsme si objednali zvlášť a stál za to!!!!



































